Öncelikle belirtmek istediğimiz hususlardan biri arıza tespit ücreti servis merkezimizde ücretsizdir…Sizlerin vaktinizi değer bilen ve size önem veren bir servisle kim çalışmak istemez.

Bu yüzden eski kurulum sistemlerini daha da hızlandıracak sistemler geliştiriyor ve vaktinizi boşa harcamıyoruz.

İster şirket, ister bireysel bilgisayarlarınızda hiçbir veriniz kaybolmadan en sağlıklı ve hızlı çözümlerle sistem bakımları yapıyor ve çalışmalarınızı daha da verimli hale getiriyoruz.

Bilgisayarınıza format attıracaksınız, kablo probleminiz mi var ?

Söktüğünüz masaüstü bilgisayarı tekrar montajını mı yapamıyorsunuz ?

Güvenilir format attıracak yer mi arıyorsunuz ? Bu soruların cevabı HAKAN BİLİŞİM Elektronik Servisi.

Dilerseniz yerinizde ofisinizde dilerseniz de ofisinizden teslim alıp ücretsiz teslimat ile cihazlarınıza garantili format atıyoruz.
Yerinde format servisimiz ofisinizdeki bilgisayarlarınıza tabletlerinize hızlı ve güvenilir şekilde yapılan hizmetimizdir.

Dilerseniz de cihazınızı teslim alarak ertesi gün işlemi tamamlanmış şekilde teslim ediyoruz. Bu işlemler için ekstra hizmet bedeli almıyoruz.

Yerinde Bilgisayar formatı veya bakımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İnternetemi Giremiyorsunuz Arayın Yerinde Çözelim
Ağ kablonuz da sorun mu var Çözelim
Siz Sadece İsteyin Biz yapalım

Ağ Altyapısı günümüz dünyasında hemen hemen her işletmenin benzersiz şekilde kullandığı bir teknoloji alt yapısıdır. Bilgi işlem, ağ ve uygulama ihtiyaçları üzerinde odaklanan bir sistemi barındırır.

Her işletme kuruluş yapılarında gerek personel gerekse müşteri hizmet perfonmansını maksimize etmek için ağ sistemlerine ihtiyaç duymaktadır.

HAKAN BİLİŞİM Elektronik şirketlerinize, uygun ağ yapısını analiz ederek gerekli kurulumlarını gerçekleştirmektedir.
Ağ bilgisayar printer kurulumu veya bilgisayarlarınız arasında kullanmak istediğiniz tüm programlarınızı uzman personelimizle çözüme kavuşturuyoruz.

Garantili hizmet ve müşteri merkezli çalışmlarımızda bizlere iş sonrası her türlü teknik destek için 7/24 ulaşabilir, sıkıntısız çalışma sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda veya hafıza kartında bulunan resim, müzik, video veya her türlü bilgiyi bir sebepden ötürü silmiş olabilirsiniz. Geri dönüşümü olmayan sistem kayıplarını sizlere geri yüklüyoruz.
Silinen verinin olduğu depolama alanına göre değişen kurtarma işlemleri 80% oranında rahatlıkla kurtarılabilir. 20% luk kısım ise mevcut hafıza diskinizdeki problemlerden ötürü geri yükleme başarısız olabilir. Sıkıntısız bir depolamadan tamamıyla istenen bilgiler başarıyla geri yüklenebilir.
Veri kurtarma ücretleri ve zamanı mevcut diskinizin durumuna ve istenilen dosyanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Örneğin 250GB lık bir harici disk içindeki 10GB lık veriyi kurtarmakla 8GB lık bir hafıza kartının içindeki veriyi kurtarmak birbirinden çok farklıdır.
Olasılık üzerinden çalışma yapıldığı için veri kurtarma işlemlerinde başarısız olunan işlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir.
Ayrıntılı bilgi için Bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Günümüzde firmaların artan ve karmaşıklaşan Bilgi Teknolojileri alt yapıları ve ihtiyaçları ana faaliyet alanı Bilgi Teknolojileri olmayan firmaların yaşayabilecekleri her türlü sistem problemlerine yönelik deneyimli Bilgi Teknolojileri elemanları bulundurma maliyetlerinin artmasına ve kaynak kaybına yol açmaktadır.

Müşterilerimiz, sistemlerini desteklemek için profesyonel destek hizmeti alarak kaynaklarını ana faaliyet alanının dışına kaydırmalarını önlemektedirler. Böylece minimum Bilgi Teknolojileri kaynak sarfiyatı ve maksimum Bilgi Teknolojileri verimliliği elde edilmektedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda müşterisinin gerekli gördüğü ve kendisinin uzman olduğu ürünler ve sistemler konusunda müşterileri ile zaman bazlı sözleşmeler yapmaktadır.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda, Notebook’nuzda, Tabletinizde, Cep Telefonunuzda, oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yâda yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yâda Servis teknik servisimizde tamiri, yenilenmesi, bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Bilgisayar Teknik Servisimizde Verilen Hizmetler. 

Marka bağımsız olarak her türlü Pc için Bakım Onarım ve arıza tesbiti,

ADSL Kurulum ve arızaları,

Virüs temizleme,

Silinen Veri bilgi Kurtarma

İşletim Sistemi Kurulumu (Format) Program kurulumu

Driver kurulumu

Bilgisayar upgrade işlemleri

Bilgisayar Konfigürasyonu hazırlama

İşyerlerine düzenli ve hızlı servis

Anakart tamiri,harddisk tamiri

Her türlü montaj işlemleri

Network Kurulumu

Network Kablolama,wireless (kablosuz network) kurulumu

Yazıcı Printer Bakım Onarımı

Kartuş Toner dolum ve yenilemesi

CCTV Güvenlik kamera Sistem Kablolu – .Kablosuz Kurulum Desteği

Şirket Server,SQL ve özel dosyalarınızın Yedeklenmesi Kurulumu

Tablet ve Telefon Tamiri

Kurumsal Web Sistesi Hazırlanması

Online uzaktan windows yardımı (Anlaşmalı üyelere)

Günün her saati 7/24 Teknik destek (Anlaşmalı üyelere)